BİZE ULAŞIN
+90 505 471 19 03
Uluslararası Kargo

Hakkımızda

hakkimizda
Uzağı
Yakınlaştırıyoruz!
Kurumsal

GSCS Uluslararası Kargo
Taşımacılığı

Global Secure Cargo Service (GSCS) olarak; hem yurt içi hem de hem de yurt dışında hizmet vererek, müşterilerimizin teslimatlarını dünyanın dört bir yanına havayolu karayolu ve denizyolu aracılığı ile ulaştırmaktayız. Firmamızı temel amacı; müşterilerimizin kargolarını güvenli ve en ekonomik şekilde karşı tarafa ulaşmasını sağlamaktır. Uzun yıllardır uluslarası taşımacılık sektöründe faaliyet göstererek; geliştirdiğimiz network ağı, tecrübelerimiz, son teknoloji donanım ve filolarımız ile güvenilir hizmeti sunmaktayız.

Pratik ve en uygun çözümleri sunmak için çeşitli taleplere yönelik olarak kurduğumuz; GSCS Exspress, GSCS Exspress Plus, Mikro İhracat, İthalat & İhracat, Minivan Exspress sistemlerimiz ile ihtiyaçlarınıza uygun olan gönderim yöntemi ile kargolarınızı dünyanın her tarafına hızlı ve sorunsuz bir şekilde ulaştırıyoruz.

check

Uluslararası deneyimlerimiz.

check

Dijital odaklı ve teknolojik hizmetlerimiz.

check

Müşteri odaklı hizmet anlayışımız.

Kurumsal

Kalite Politikamız

Global Secure Cargo Service (GSCS) olarak,
modern ve güvenilir hizmet sunarken en uygun maliyet ile değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözümler üretmekteyiz. Farklı ihtiyaçlara farklı çözümler sunan çeşitli sistemlerimiz aracılığıyla dünyanın dört bir yanından müşterimize hizmet sunarken memnuniyetlerini gözetiyoruz. Bünyemizde barındırdığımız uzman ekibimiz, son teknoloji ekipmanlarımız, güçlü filomuz, yüksek kapasiteli depo ve antrepolarımız ile yurt içi ve yurt dışı çalışmalarımızdan elde ettiğimiz tecrübeler ışığında müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun en kaliteli hizmeti istenilen zamanda sunarken paketlerin takibini ve güvenliğini sağlıyoruz. İçinde bulunduğumuz sektörün ortak; nitelik ve kavramlarına sahip çıkmak, ortaklık içinde bulunduğumuz ‘herkese’ hatta ‘her şeye’ karşı dürüst, örnek ve olumlu tutumlar sergileyen lider firma olmak için çalışmaktayız.

mission9
Global Secure Cargo Service | GSCS I Uluslararası Kargo Taşımacılığı